Sponsor Reklamlar

Alevi Olsun !

Alevi'lik Ana Forum Katagorisinde ve  Bir Alevi'nin Gözünden Türkiye Forumunda Bulunan  Alevi Olsun ! Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 3 gönderen webmas52

Seçenekler
Alt 27.01.12   #1
donanma44
Banned
Banned Users
Nereden: istanbul
Rep Puani : 10
Standart Alevi Olsun !

Merhaba,

Arkadaşlık siteleri furyasına Alevilerin de katılması ne hoş !

Sevgili Cihan sizin alevi arkadaşlık sitelerine karşı olduğunuzu biliyorum. Alevi kültürünü asimile edeceğini düşünüyordunuz !

Şimdi sitenizde Alevi Arkadaşlık sitesinin reklamı var .

Bu konuda bir açıklama yapar mısınız?
Sponsor Reklamlar

donanma44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27.01.12   #2
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102
Standart Cevap: Alevi Olsun !

google reklamları can olar bizle alakası bulunmamakta
Sponsor Reklamlar

Deniz isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 27.01.12   #3
webmas52
webmas52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üye
Nereden: ordu
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Alevi Olsun !

ben reklamı veren arkadaşım sanırım sizde sohreana sitesinin adminisiniz. Bende www.alevicanlar.net kurucusuyum bundan 2-3 sene önce bende bu arkadaşlık sitelerine karşıydım ve benim siteme arkadaşlık sitesinin reklamını vermek isteyen biri geldi kendisi alevi değildi ve alevi arkadaşlık sitesi vardı sitesini incelediğimde tamamen alevileri kandırmaya yonelik bot üyeler vardı ve zamanla 3 4 site daha açıldı ve araştırdım bunlarıda kuran alevi değildi tamamen ticaret kapısı olarak gören insanlardı ve bu yüzden bende adı üstünde aleviolsun.com adına alevi arkadaşlık sitesini açtım bayan üyeler ücretsiz üye olurken erkekler ise belli bir msj kotası verdim bu kotayı aşanlar 20 tl karşılığında 1 yıl sınırsız msj yollama hakları verdim yazları ise bedava yaptım benim gelir amacım olsaydı alevi değilde genel bir arkadaşlık sitesi açardım ve paramıda her şekilde kazanırdım ben delimiyimki az kazandıran bir sektöre gireyim. ben paramı zaten mesleğimden kazanıyorum buna hiç gerek yok derdim ve 3 4 alevi arkadaşla yönetiyoruz. piryolu.com koyma sebebim ise alevi kitlesini almam içindir diğer boş aleviliği kullanan sitelere karşı durmak amacındayım. zamanla kazanamıcaklar ve kapatıcaklar kesinlikle ve kesinlikle facebook.com dan daha masum bir yerdir en azından sürekli denetlenebiliyor facebookta alevi grubu açanlar amaçları aslında aleviliği tanıtmak değil arkadaş edinmek dışına çıkamıyolar.. Şimdi kalkıp burayı eleştiriyosunuz çok yönlü düşünmelisiniz. Sizler buradaki aleviolsun.com eleştiriken kendi sitelerinizde sıfr gelir amaçlı diyerekten google adsense reklamlarını açıp arkadaşlık sitelerinin reklamını yapanlar sizsiniz madem burayı eleştirme hakkını kendinizde görüyosunuz o zaman kendi sitelerinizde sunnileri ele alan ve alevileride kendine çeken arkadaşlık sitelerinin reklamını adsenseden engellemelisiniz... Konunun dallanıp budaklanmaması ve olayı başka yönlere çekmemeniz için bu konuyu kilitliyorum.
Sponsor Reklamlar

jetlii11, Pir Mehmet ve devran bunu beğendiler.
webmas52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...