Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Alevilik ve Aleviler /Ana Forum (http://www.piryolu.com/forum/alevilik-ve-aleviler-ana-forum.html)
-   -   Alevileri bölüştürme ; işte yeni alevi tuzaği (http://www.piryolu.com/forum/alevilik-ve-aleviler-ana-forum/8023-alevileri-bolusturme-iste-yeni-alevi-tuzagi.html)

Aleviyolu 26.02.16 00:09

Alevileri bölüştürme ; işte yeni alevi tuzaği
 
Iyi akşamlar canlar bugün burada alevileri bölüştürme tuzağini anlatacağim
bazi insanlar alevilik geçmişinde hic olmayan türk ve kürt gibi sacma sapan kavramlari aleviliğe sokmuş ve alevileri bölüştürme çabasi içine girmiş bulunmaktadir kendilerinin içinde bir gram alevilik olduğunu düşünmüyorum
-OYUNA GELME VE OYUNA GELDİRTME
-LÜTFEN BU KONULARDA DİKKATLİ OLALIM
-ERDOĞAN YANDAŞLARINA FIRSAT Vermemek icin cevrenizdekileri bilgilendirin


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:42.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2