Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Alevilik ve Aleviler /Ana Forum (http://www.piryolu.com/forum/alevilik-ve-aleviler-ana-forum.html)
-   -   Alevilere yeni tuzak ! Haince (http://www.piryolu.com/forum/alevilik-ve-aleviler-ana-forum/8021-alevilere-yeni-tuzak-haince.html)

Aleviyolu 22.02.16 14:07

Alevilere yeni tuzak ! Haince
 
İYİ GÜNLER CANLAR,
burada anlatacağım konu çok önemlidir.
bazı aramıza sızmış gizli ülkücülerin varlığı son dönemde çok artmış bulunmakta.
bu insanlar sürekli alevi katliamlarında kürtlere suç atıyor ve bir alevi kürt çatışması yaratmak istiyorlar. bunu neden istedikleri ise belli. bu sebeple aleviler kürtlere nefret duyacak ve siyasi görüşlerini MHP ye yöneltecekler. bu çok açık , kesinlikle bunu istiyorlar.
bu insanlar tarihte olan tüm alevi katliamlarını kürtler yapmıştır alevilikte ne kadar haksızlığa uğramışsa bunu kürtler yapmıştır gibi YALAN (!) YALNIŞ (!) VE KAYNAKSIZ , GERÇEKLİĞİ OLMAYAN BİLGİLERİ BİZE DAYATARAK ORTAMI KIZIŞTIRIYORLAR
LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM !!!

dAbBe 23.02.16 17:22

Cevap: Alevilere yeni tuzak ! Haince
 
Hillary Clinton a 'Baskan oldugunuzda orta doguya asker gönderecekmisiniz?' Diye soruldugunda 'Hayir, biz orada bir Sünni ordusu kuracagiz' diye cevapladi.
Umariz ABD nin bahsini ettigi sünni ordusu YPG gücleri degildir.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:17.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2