Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Alevilik ve Aleviler /Ana Forum (http://www.piryolu.com/forum/alevilik-ve-aleviler-ana-forum.html)
-   -   Kitaplarımız (http://www.piryolu.com/forum/alevilik-ve-aleviler-ana-forum/7657-kitaplarimiz.html)

ugur5816 10.01.14 20:48

Kitaplarımız
 
Canlar bu kitapları okumanızı tavsiye ediyorum çok güzel kitaplar Ehlibeyt Ve İnancımız hakkında çok güzel kitaplar almanızı okumanızı tavsiye ediyorum.

http://www.kalenderyayinevi.com/inde...=common%2Fhome

Adres:
Kalender Yayınevi
Üniversite Mah. Çavuş Sok.
No: 8 8/B
Avcılar/İSTANBUL

[email protected]

Cep Tel; 0536 714 42 82

Telefon:
0 (212) 593 60 71


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:40.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2