Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   ALevi Siteleri (http://www.piryolu.com/forum/alevi-siteleri.html)
-   -   Webmaster Sitesi | WebSultan >> Webmaster Forumu (http://www.piryolu.com/forum/alevi-siteleri/6324-webmaster-sitesi-websultan-webmaster-forumu.html)

Alevi 25.09.12 10:03

Webmaster Sitesi | WebSultan >> Webmaster Forumu
 
http://www.websultan.net/forum/images/logo.png
Soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak , sıcak yaz günlerinde yüreğinizi ferahlatacak bir Webmaster dayanışma platformu. Türk Webmasterlar için özgür sohbet , webmasterlar arası dayanışma ve E-Ticaret imkanı sunan internet sitemiz kullanıcılarına kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

E-Ticaret , en güncel teknoloji haberleri , hosting-domain , seo , hazır sistem forumlarımız ile kullanıcılarımıza 7 / 24 hizmet veriyor.

WebSultan , Webmaster sitesinin amacı yeni nesil webmasterlara , dayanışma ortamının sağlanabileceği , temiz-dürüst ticaretlerin yapılabileceği , her türlü konuda destek alabileceği bir ortam yaratmaktır.

Webmaster Sitesi
Webmaster Forumu
Webmaster Forum
Webmaster


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:12.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2