Sponsor Reklamlar

Alevileriz.biz Kapandı

Alevi'lik Ana Forum Katagorisinde ve  ALevi Siteleri Forumunda Bulunan  Alevileriz.biz Kapandı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 26.04.10   #1
eso
eso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: 34
Rep Puani : 13
Unhappy Alevileriz.biz Kapandı

Sevgili Canlar;
Üzelerek size bir duyuru yapmak istiyorum.
4 yıldır yayın hayatına devam eden Alevileriz.biz sitesi yönetimin aldığı bir kararla kapatılmıştır.
Bugüne kadar en aktif,en çok üyeye sahip olan bu sitenin kapatılmasına çok üzüldüm.
Anasayfasında yayımlanan yönetim yazsını sizlerle paylaşıyorum

Alıntı:
Sevgili Canlar,,

Forum sitemiz bildiğiniz gibi 4 yıldır Alevilikle ilgili hizmet vermek için elinden geldiğince gayret etmiştir. Kimi zaman yapılan yanlışların karşısında dim dik durmuş, kimi zaman da tepkisini dile getirmiştir.

Bazı kesimleri rahatsız eden bu tavrımız yüreğimizdeki Anadolu Alevi inancından gelmektedir. Alevilik adına yapılan hiçbir yanlışa boyun eğmemek, karşı durmak, doğru olanı göstermek bizim boynumuzun her zaman borcudur. Zaman zaman bazı arkadaşların tepkilerine maruz kaldık, hakkımızda sağda solda demediklerini bırakmadılar,çe şitli iftiralara başvurdular. Bu haksız itamların asılsız olduğu süreç içinde görüldü ve anlaşıldı.

Yapmak istediğimiz tek şey Alevi inancını arkadaşlarımıza doğru şekilde aktarmaktı. 2010 yılında 4. Yaşımızı doldurduğumuz şu günlerde, sanal alemin kocaman bir kuyuya dönüşmesi, kimin ne yazdığının belli olmaması, doğruyla yanlışın ayırt edilemez hale gelmesinden dolayı, Alevileriz Forum bu anlamda Aleviliği anlatmaktaki forum misyonunu doldurmuştur.

Alevileriz Forum olarak sürdürdüğümüz yayın hayatına şu andan itibaren son vermiş bulunmaktayız. Elimizde istediğimiz anda ulaşabileceğimi z 35,000’den fazla üye gücü bulunmasına rağmen, yol adına bundan vazgeçmeyi görev biliyoruz.

Forum sitemizdeki tüm yazılar, mesajlar kalıcı olarak silinecektir.

Forum kapatıldıktan sonra Alevilik adına önemli gördüğümüz bilgi içerikli konular portal şeklinde aynı adres üzerinde yer alacak ve canların yararlanması sağlanacaktır.

Bugüne kadar yürüdüğümüz yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm canlara sonsuz teşekkürlerimiz i sunuyoruz.

Soru ve sorunlarınız için :

[email protected]

ALEVİLERİZ FORUM

Sponsor Reklamlar

ayyil ve çatkaleliler bunu beğendiler.

Sanma SEMAH Boş Bir Dönüş Şeklidir
İnsan Bedeninde Coşku Selidir
Zannetme Gökkubbe Öyle Duruyor
Gördüğün Kainat 'SEMAH' Dönüyor...

Bırak MUNZUR özgür aksın; HASAN KEYF'ine baksın!
eso isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.05.10   #2
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: Alevileriz.biz Kapandı

alevileriz.biz sitesinin şu anki listelenme durumu nedir?
Bu site şüpheliler listesine alınmıştır ve bu web sitesini ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir.
Bu sitenin bir kısmı 90 günü aşkın bir süre içinde 3 kez şüpheli etkinlik nedeniyle listeye alınmıştır.
Google bu siteyi ziyaret ettiğinde ne oldu?
Geçtiğimiz 90 gün içinde bu sitede test ettiğimiz 190 sayfadan 34 sayfanın, kullanıcının rızası olmadan kötü amaçlı yazılım indirilmesine ve yüklenmesine neden olduğu saptanmıştır. Google, bu siteyi en son 2010-05-08 tarihinde ziyaret etmiş ve bu sitede en son 2010-04-19 tarihinde şüpheli içerik bulunmuştur.Malicious software includes 15 exploit(s), 1 scripting exploit(s). Successful infection resulted in an average of 1 new process(es) on the target machine.
Kötü amaçlı yazılım ,xxxxx / alan adları da dahil 2 alanda barındırılıyor.
This site was hosted on 1 network(s) including xxxxxxx.
Bu site, kötü amaçlı yazılımın dağıtılmasına aracılık yapmaya devam ediyor mu?
Geçtiğimiz 90 gün içinde, alevileriz.biz sitesinin muhlisakarsu.org/ alan adları da dahil 1 siteye kötü amaçlı yazılım bulaşmasına aracılık ettiği saptanmamıştır.
Bu sitede kötü amaçlı yazılım barındırılıyor mu?
Hayır, bu site 90 günü aşkın bir süredir kötü amaçlı yazılım barındırmamaktadır.
Bu nasıl oldu?
Bazı durumlarda üçüncü taraflar yasal sitelere kötü amaçlı kod ekleyebilir, bu da bizim uyarı mesajı göstermemize yol açar.
Sponsor Reklamlar

ayyil, UYSAL VE ASİ ve akdora bunu beğendiler.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.05.10   #3
iMpAcK
iMpAcK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10

Kapanmasının Ardında Başka Şeylermi Arayalım Yani (:
Anlamıyorum Zaten Bu Sitelerini Kapatan Arkadaşları ve KApatma Gerekçelerini.
Açarken En İyi Biz Oluruz Diye Açarlar Site Biyerlere Gelincede Yok Doğruyla Yanlış ayırt edilemiyor Kuruluş Amacımızın Dışına Çıktık V.s. Diyerek Kapatırlar.

Bunu Sadece Alevileriz.biz Sitesi İçin Söylemiyorum..
Genelde Bu Böyledir.
Kardeşim Açmak Kurmak Önemli Değil Herkes Bir Şekilde Açar Kurar..
Önemli Olan Düzeni Hiçkimse:
"Kurdum 4 Yıl Emek + Para + Zaman Verdim 35 Bin Üye Yaptım ve Binlerce Konu + İndex + Reklam Yaptım.. Şimdide Ortam Bozulduğu İçin Kapatıyorum" Demez..

Neyse...
Sponsor Reklamlar

ayyil bunu beğendi.
iMpAcK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 15.05.10   #4
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

kapanma degilde bahadir google tarafindan sandbox dusmus milleti kandiriyolar

sitede vuris icerikli program ve meteryallar bulundurursan olacagi budur.
Sponsor Reklamlar

ayyil ve AmaethoN bunu beğendiler.
Alt 29.06.10   #5
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

Bosuna konusmuyoruz bildigimiz birseyler var dersini almislardir simdi cunku hack ve terorizm icerikli yazilari bulundursaniz sietniz kapatilir..

yeniden acmislar http://www.alevileriz.biz/ insalah dogru yolda devam ederler

insanlari kandirmak hoc bir davraniz degil
Sponsor Reklamlar

ayyil ve AmaethoN bunu beğendiler.
Alt 29.06.10   #6
akdora
akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: bakıpta görülemeyen uzanıpta tutulamayan yerden...
Rep Puani : 20

Önemli olan kaç tane üyeye sahip olduğunuz kaç bin tane konuya sahip olduğunuz değildir..İnsanlar oraya geldiklerinde gerçekten bir aile gibi hissedebiliyorlar mı veya forumda gerekli olan bilgileri doğru yerlerde bulup yararlanabiliyorlar mı..Ve en önemlisi gerçekten herkese eşit mesafede yaklaşılıyor mu..Eğer ki bunlardan herhangi birini bile tam manasıyla yerine getiremiyorsanız birçok kimse kapandığınız için zaten üzülmüyordur..
Sponsor Reklamlar

Alevi, ayyil ve AmaethoN bunu beğendiler.

kendi olarak, sana gelen
sana gereksinimi olmadan, seni isteyen
sensiz de olabilecekken, senin ile olmayı seçen
kendi olmasını, seninle olmaya bağlayan
o, işte…

Oruç Aruoba....

Biz kendimizi adadık o renklere..Ayrılık nedir bilmedik yüreğimizde..Öyle bir bağlandık ki ölüm bile diz çöktü önümüzde..
akdora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 29.06.10   #7
Alevi
Kıbrısl�
Kurucu

akdora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Önemli olan kaç tane üyeye sahip olduğunuz kaç bin tane konuya sahip olduğunuz değildir..İnsanlar oraya geldiklerinde gerçekten bir aile gibi hissedebiliyorlar mı veya forumda gerekli olan bilgileri doğru yerlerde bulup yararlanabiliyorlar mı..Ve en önemlisi gerçekten herkese eşit mesafede yaklaşılıyor mu..Eğer ki bunlardan herhangi birini bile tam manasıyla yerine getiremiyorsanız birçok kimse kapandığınız için zaten üzülmüyordur..

haklisin can is olsun diye birseyler yapmiyacaksin en basda ben degil biz diyeceksin
Sponsor Reklamlar

ayyil, akdora ve AmaethoN bunu beğendiler.
Alt 29.06.10   #8
iMpAcK
iMpAcK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10

Kıbrıslı Nickli Üyeden Alıntı
ben degil biz diyeceksin

Onlarda Alevileriz.BİZ Demişlerde "Bİz" Diyememişlermi Kıbrıslı Bu bir Çelişkimidir (:
Sponsor Reklamlar

ayyil bunu beğendi.
Alt 29.06.10   #9
akdora
Kıdemli Üye
Üye

Kıbrıslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haklisin can is olsun diye birseyler yapmiyacaksin en basda ben degil biz diyeceksin

Aleviliğin temelinde zaten hoşgörü vardır..Ben demekten önce biz demek vardır..Ve görüldüğü gibi kendilerini kapatma gereği hisseden bu zihniyet bu anlayıştan ne kadar uzak ki tek başlarına böyle bir karar alabiliyorlar...
Sponsor Reklamlar

ayyil bunu beğendi.

kendi olarak, sana gelen
o, işte…

Oruç Aruoba....

Biz kendimizi adadık o renklere..Ayrılık nedir bilmedik yüreğimizde..Öyle bir bağlandık ki ölüm bile diz çöktü önümüzde..
Alt 29.06.10   #10
akdora
Kıdemli Üye
Üye

Pessimistic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onlarda Alevileriz.BİZ Demişlerde "Bİz" Diyememişlermi Kıbrıslı Bu bir Çelişkimidir (:

.com şeklinde yeni adres alamayacaklarından dolayı almış oldukları bir türdür..
Sponsor Reklamlar

ayyil bunu beğendi.

kendi olarak, sana gelen
o, işte…

Oruç Aruoba....

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...