Sponsor Reklamlar

Alevileriz.biz Kapandı

Alevi'lik Ana Forum Katagorisinde ve  ALevi Siteleri Forumunda Bulunan  Alevileriz.biz Kapandı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 29.06.10   #11
iMpAcK
iMpAcK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Ankara
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Alevileriz.biz Kapandı

Ben Orada Farklı Bir Noktaya Değinmek İstemiştim Yani ironi Yapasım Gelmişti (: Ama Siz Bir Ticaret Uzantısı Olan ve Business'dan Türetilen .biz 'in Bir Domain Uzantısı Olduğu Bİlgisini Verdiniz Aydınlatıcı Açıklama İçin Teşekkürler (: İyi Günler..
Sponsor Reklamlar

Alevi bunu beğendi.
Alt 29.06.10   #12
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199

Pessimistic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Orada Farklı Bir Noktaya Değinmek İstemiştim Yani ironi Yapasım Gelmişti (: Ama Siz Bir Ticaret Uzantısı Olan ve Business'dan Türetilen .biz 'in Bir Domain Uzantısı Olduğu Bİlgisini Verdiniz Aydınlatıcı Açıklama İçin Teşekkürler (: İyi Günler..

Bahadir son yillarda alevilik uzerinden milleti sömurme politikasi yapiliyor bunu AKP (Amerikanin Kurdugu Parti) de yapiyor bazi alevi dernek ve kurumlarida yapiyor Alevileriz.bizde yapmis cokmu
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 30.06.10   #13
iMpAcK
iMpAcK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Ankara

Valla Cihanım Alevilik Hakkında Pek Bişey Bilmem Forumun Herhangi Bir Köşesindede Herhangi bir Görüş Belirten Yazı Yazmadım Benim İçin İnsanlık Önemli Bunu Biliyosun (:
Sömürgenin Her Türlüsünede Karşıyım...

Senin Gibi Güzel İnsanların Olduğu Her Siteye Üye Olurum, Konuşurum...
Varsa Sistemsel Bir Konu Yardım Etmeye Çalışırım
Yukarıda .biz Uzantılı Domaini Açıklarken Herhangi Bir TİCARİ Espri Yapmamıştım (:
Haddim Değil Yani (:
Neyse Gecenin 3 'ünde Gereksiz Bir Açıklama Oldu... Boşver Kendine Dikkat Et.. Grşrz (:
Sponsor Reklamlar

Alevi ve isoNehir bunu beğendiler.
Alt 30.06.10   #14
AmaethoN
AmaethoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: elazığ

ilk üye olduğum alevi sitesiydi. güzel insanlar tanıdım bi okadar nankör insanda tabi.
ama yinede keşke ilk üye oldğum zmanki sadeliği ve seviyeyi koruyor olsalardı.
bildiğim kadarıyla forum ismini değişip başka bi forum olarak sözde haber portalı diye yeni bir sitede aynı ekip tekrar toplandı site ismini hatırlamıyorum ama kapandığı zaman forumun girişine bidaha forum olmaycağnı yazmışlardı 1-2 hafta gecmeden aleviyiz.biz girişine attıkları index ile yeni sitelerinin tanıtımını yapmaktaydılar umarım eski hatalara düşmezler.
Sponsor Reklamlar

AmaethoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...