Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   ALevi Siteleri (http://www.piryolu.com/forum/alevi-siteleri.html)
-   -   Basel ve cevresi alevi genclik komitesi sitesi (http://www.piryolu.com/forum/alevi-siteleri/1544-basel-ve-cevresi-alevi-genclik-komitesi-sitesi.html)

Alevi 15.01.10 03:02

Basel ve cevresi alevi genclik komitesi sitesi
 
http://www.bcagk.com

Basel ve cevresi alevi genclik komitesi

Biz Piryolu.com ailesi olarak her anlamda alevi kitlesine yardimci olmaya calisiyoruz.

Alevi toplumunun kültürünü daha genis yelpazede sunmasi icin destek olmaya devam ediyoruz.


Avrupadaki Genclerimizi Bilgilendirmek adina Basel ve cevresi alevi genclik komitesi resmi web sitesi Tarafimizdan Dizayn Edilmistir.

Hosting: http://www.techdizayn.com/


Dizayn :Cihan TAS & Murat Ünal http://www.piryolu.com


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:50.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2