Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   Alevi Kültür Merkezleri (http://www.piryolu.com/forum/alevi-kultur-merkezleri.html)
-   -   Avustralya Alevi Bektaşiler Federasyonu (http://www.piryolu.com/forum/alevi-kultur-merkezleri/1570-avustralya-alevi-bektasiler-federasyonu.html)

Alevi 21.01.10 17:38

Avustralya Alevi Bektaşiler Federasyonu
 
Adres : 28-32 Williams Rd. North Coburg Vic.3058 Avustralya Telefon : +61 (0) 9354 8153 Belgegeçer : +61 (0) 9354 8153 E Posta : [email protected]


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:55.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2