Sponsor Reklamlar

Alevi Bektasi fedarasyonundan YARDIM Kampanyasi

Alevi'lik Ana Forum Katagorisinde ve  Alevi Konser - Alevi Dernek Etkinlikleri Forumunda Bulunan  Alevi Bektasi fedarasyonundan YARDIM Kampanyasi Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen Alevi
  • 1 gönderen DevrimChe

Seçenekler
Alt 26.10.11   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Alevi Bektasi fedarasyonundan YARDIM Kampanyasi

Alevi Bektaşi Federasyonu (ABF) olarak, deprem sonrası Van’da zor durumda kalan canlarımız için “Battaniye ve Kuru Gıda Kampanyası” başlatmış bulunuyoruz. 29 Ekim Cumartesi gününe kadar toplanacak gerekli malzemeler yöneticilerimiz tarafından Van’da depremzedelere teslim edilecektir. Alevi canları ve dostluğa, paylaşıma inanan tüm insanları dayanışma için duyarlılığa çağırıyoruz.

Bilgi ve yardımlarınız için: 0312- 4801555

Sponsor Reklamlar

devran bunu beğendi.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 26.10.11   #2
jetlii11
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 12
Standart Cevap: Alevi Bektasi fedarasyonundan YARDIM Kampanyasi

bize yakışanda budur...
Sponsor Reklamlar

jetlii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.10.11   #3
DevrimChe
DevrimChe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Australia
Rep Puani : 10

Bizlerde bir kampanya başlatmış bulunmaktayız Pir Sultan Abdal Kültğr Derneği Eyüp Cem Evi şubesi olarak :
P.S.A.K.D. Eyüp Şubesi Olarak Vanda yaşayan deprem zedelerin yaralarını sarmak için acil yardım kampanyası başlatılmıştır... ACİL olan iihtiyaçlar....kullanılmamıs giyilmemiş kıyafetler.... hijyenik çocuk bezleri, bebek mamaları, bebek kışlık kıyafetleri... hijyenik kadın pedi, kullanılmamış temiz çoraplar ,imkanı olanlar varsa baddaniye ve ıstıcı yardımı ve kolay tüketilecek, pişirme imkanları olmadığından konserve türü hazır yiyecekler gereklidir..EN ACİL İHTİYAÇLAR BUNLARDAN İBARETTİR...YARDIM YAPMAK İSTEYEN CANLARIMIZ CUMA GÜNÜNE KADAR SAYA YOKUŞU P.S.A.K.D ALİBEYKÖY CEM EVİNE İHTİYAÇLARI BIRAKABİLİRLER...İRTİBAT NUMARALARI:0212 625 08 39 ...AYRICA BİREYSEL OLARAK YARDIM YAPMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ MNG,PTT VE YURT İÇİ KARGOLARI ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE GÖNDERECEKLERİNİZİ VANA ULAŞTIRIYOR..
Sponsor Reklamlar

Alevi bunu beğendi.

...

Dedim hoca niçin namaz kılarsın?

Dedi günahlardan arınıyorum..
Dedim namaz kılmak Hiç fayda etmez!
Dedi kılar gibi görünüyorum..
Dedim ya gerçekleri görüyor musun?
Dedi düşünmeye eriniyorum..
Dedim ya cennete nasıl girilir?
Dedi cehennemde aranıyorum...

...

DevrimChe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 27.10.11   #4
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54

Üstad Mahsuni boşuna ''Sevgidir dinimiz bizim'' dememiş, biz Aleviler her felakette şefkatimizi gösteriyoruz, bu yolun bir parçası olmak insana haz veriyor. Bütün Van yardımları bekliyoruz(Alevi, Sünni hiç farketmez)
Sponsor Reklamlar

İmam-ı Cafer-i Sadık buyurmuştur ki, “Pir ikidir. Piri kamil piri cahil. Piri kamil odur ki, Evladı Resul’den ola. Evladı Resul’den olmakla da olmaz. Çünkü; Evladı Resul’ün bütün güzelliğini, bilgeliğini, turaplığını, sevgisini ve hoş görüsünü üstünde taşıyan o kişi piri kamildir.
Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...