Sponsor Reklamlar

Üyeliği İptal Edilenler (Ban) - Tek Konu

Haber Merkezi Katagorisinde ve  Adaptasyon Dönemi ve Banlanan Üyeler Forumunda Bulunan  Üyeliği İptal Edilenler (Ban) - Tek Konu Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

Seçenekler
Alt 20.02.10   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Üyeliği İptal Edilenler (Ban) - Tek Konu

Merhaba,üyeliği iptal edilen (banlanan) üyeleri burda belirteceğiz...

Lütfen belirtirken sebeb bildirin...

Tek konu da yapalım,her üye için ayrı topik konu kirliliğine sebeb olur...

----------------------------------

Tercanli tekiketli uye sitede uygunsuz davranislari ve forum duzenini bozarak bayan uyelerden msn istedigi icin banlanmis

burasi sohbet ask sitesi degildir bu tip davranislari tasvip etmiyoruz ...
Sponsor Reklamlar

ayyil, MaviadaLI, hasan ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Konu isoNehir tarafından (11.08.10 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.
Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.02.10   #2
hasan
hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 14
Standart Cevap: Tercanli nikli uye banlanmistir

arkadaşlar forumda tercanli nicki üyemiz gibi yanlış davranışlarda bulunan üyelerin üyelikleri kesinlikle iptal edilecektir.(banned)
Sponsor Reklamlar

ayyil, Asi_Kardelen ve gencalevi bunu beğendiler.
Alt 16.04.10   #3
yasamak_güzel
yasamak_güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: ankara
Rep Puani : 10

arkadaşlar lütfen bu siteyi öbür sitelerle karıştırmayalım burası aşk meşk sitesi değildir
Sponsor Reklamlar

Bedenin orucu, irâde ve ihtiyarla azaptan korkup sevâba girmeyi, ecre nâil olmayı dileyerek yemekten kesilmektir. Nefsin orucu, 5 duyuyu öbür suçlardan çekmek, kalbi de bütün şer sebeplerinden ayırmaktır. Kalbin orucu, dil orucundan; dilin orucu, karnın orucundan hayırlıdır.
h.z Ali
yasamak_güzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 17.04.10   #4
babamansurlu
Yeni Üye
Üye

hünkarımız hacı bektaşi veli ne demiş?
ELİNE BELİNE DİLİNE SAHİP OL.
Sponsor Reklamlar

babamansurlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 11.08.10   #5
isoNehir
isoNehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tecrübe...
Üye
Nereden: Hatay - Kıbrıs arası...
Rep Puani : 20
Standart Cevap: Üyeliği İptal Edilenler (BAN)

Yezitöğretmen28 rumuzlu üye siteden süresiz uzaklaştırlımıştır...

Sebeb : Bayan üyelerimize Msn adresini verip tanışma teklifi etmek...

Bu üye siteye
Yezitmunzur29 ve Yezitöğretmen28 rumuzları ile 2 defa kayıt olup aynı şeyi yaparak kendini küçük düşürmnekle kalmamış kendine öğretmen diyerek değerli öğreticilerimize hakaret etmiş...Bunun gibi insan!!!!!! 'larla yaşıyoruz...
Sponsor Reklamlar

Konu isoNehir tarafından (11.08.10 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.
isoNehir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 19.10.10   #6
MaviadaLI
MaviadaLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye
Exclamation Cevap: Üyeliği İptal Edilenler (Ban) - Tek Konu

Merdan Ve DevrimciCHE Nickli Arkadaslarin Yonetimden EN AZ UYARI ALMASINI ISTIYORUM ! SEBEB GOSTERILMEDEN ACTIGIM KONUYU SILIP USTUNE BAN ATTILAR HADI BAKALIM HZ.ALI GIBI TARAFSIZMISINIZ GORELIM HODRI MEYDAN !
Sponsor Reklamlar

Kaybettiklerim Olmaz Benim Vazgeçtiklerim Olur Ancak...
MaviadaLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.10.10   #7
Deniz
Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Co-Admin
Kurucu
Nereden: İzmir
Rep Puani : 102
Standart Cevap: Üyeliği İptal Edilenler (Ban) - Tek Konu

MaviadaLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merdan Ve DevrimciCHE Nickli Arkadaslarin Yonetimden EN AZ UYARI ALMASINI ISTIYORUM ! SEBEB GOSTERILMEDEN ACTIGIM KONUYU SILIP USTUNE BAN ATTILAR HADI BAKALIM HZ.ALI GIBI TARAFSIZMISINIZ GORELIM HODRI MEYDAN !

madem bu başlık aleni açılmış sizinde sitemleriniz haklı.
sevgili can hangi konuyu açtınız ve konunuzu silen kimlerdiki konuyu tamamen silmez yönetim görsün diye yöneticiler görelir ben her hangi silinmiş bir konu göremedim
siz konu ekledğinizde sitede saldırı vardı o an mesajların veya konuların açılması zor olur.ha diyorsanız ben konuyu açtım. sonra kim silmişse burada belirtsin lütfen
konular yönetim tarafından silinebilinir. yönetici yönetim odasında konuyu belirtmeden konuyu silemez.silsede diğer yöneticilerin görebileceğişekilde silebilir.tamamen silen yöneticide görevinden olur.
katıdır kurallar
Sponsor Reklamlar

Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 20.10.10   #8
MaviadaLI
Üye
Üye

Duzeltiyorum bir Anlik Kizginliktan Dolayi Silmisler Kelimesini Yazmis Bulunmaktayim. Simdi Duzeltiyorum Konu Silinmedi. Sepete Atildi. SEBEP : Bu Baslikta Daha Onceden Bir Konu Bulunmaktadir Ustune BIR DE azar Isittim Yok Sen Konulari Okumadan Konu Aciyorsun Vs vs.Halbu ki boyle bir Konu Daha Once ACILMAMIS. Bunuda Gecelim Ban Atildi Ban Atanda Neden Attigini Bilmiyor Eger Azicik Ciddiyetlikle Bu Site Yurutuluyorsa Buyrun Konusalim. Kim Hakli Kim Haksiz Belirteyim Haksiz Isem Silerim Kendimi Bu Siteden. Konu : Hz. Alinin Kilici Zulfikar Suanda Nerededir? Silen Ve Banlayan DevrimciCHE ve Merdan. Burada Kisa Bir Paragraf Koymak Istiyorum Biliyorum ki Suanda Benim Avatarim Cok Degisik Bir Avatar Bu Avatardan Dolayidir Ki Bu Tur Seylere Maruz Kaliyorum. Soyleyeceklerim Bunlardan Ibarettir. YONETICI VE USER Arasinda Fark olabilir. Bir Yanlislikda Olabilir O Ayri Mesele. Mesele Ozur Dilenmesi Gerekiyorsa Bu Userde Olabilir Adminde Yoneticide Farketmez. Tesekkur Ederim.
Sponsor Reklamlar

Alt 20.10.10   #9
yasamak_güzel
yasamak_güzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: ankara

MaviadaLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Duzeltiyorum bir Anlik Kizginliktan Dolayi Silmisler Kelimesini Yazmis Bulunmaktayim. Simdi Duzeltiyorum Konu Silinmedi. Sepete Atildi. SEBEP : Bu Baslikta Daha Onceden Bir Konu Bulunmaktadir Ustune BIR DE azar Isittim Yok Sen Konulari Okumadan Konu Aciyorsun Vs vs.Halbu ki boyle bir Konu Daha Once ACILMAMIS. Bunuda Gecelim Ban Atildi Ban Atanda Neden Attigini Bilmiyor Eger Azicik Ciddiyetlikle Bu Site Yurutuluyorsa Buyrun Konusalim. Kim Hakli Kim Haksiz Belirteyim Haksiz Isem Silerim Kendimi Bu Siteden. Konu : Hz. Alinin Kilici Zulfikar Suanda Nerededir? Silen Ve Banlayan DevrimciCHE ve Merdan. Burada Kisa Bir Paragraf Koymak Istiyorum Biliyorum ki Suanda Benim Avatarim Cok Degisik Bir Avatar Bu Avatardan Dolayidir Ki Bu Tur Seylere Maruz Kaliyorum. Soyleyeceklerim Bunlardan Ibarettir. YONETICI VE USER Arasinda Fark olabilir. Bir Yanlislikda Olabilir O Ayri Mesele. Mesele Ozur Dilenmesi Gerekiyorsa Bu Userde Olabilir Adminde Yoneticide Farketmez. Tesekkur Ederim.

burda yöneticide olsa hiç kimse keyfi bir şeyler yapamaz silemez buna izin vermeyiz ama hiç kimse suçsuz yere banlanmaz muhakkak bir sorun olmuştur
Sponsor Reklamlar

Bedenin orucu, irâde ve ihtiyarla azaptan korkup sevâba girmeyi, ecre nâil olmayı dileyerek yemekten kesilmektir. Nefsin orucu, 5 duyuyu öbür suçlardan çekmek, kalbi de bütün şer sebeplerinden ayırmaktır. Kalbin orucu, dil orucundan; dilin orucu, karnın orucundan hayırlıdır.
h.z Ali
yasamak_güzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti
Alt 21.10.10   #10
MaviadaLI
Üye
Üye

O zaman Arastiralim.. Buyur
Sponsor Reklamlar

Seçenekler

Bookmarks
    Bu içeriği paylaş --> Facebook Bu içeriği paylaş --> del.icio.us Bu içeriği paylaş --> Myspace Bu içeriği paylaş --> Google Bu içeriği paylaş --> Twitter Bu içeriği paylaş --> MSN Bu içeriği paylaş --> Digg Bu içeriği paylaş --> Yahoo Bu içeriği paylaş --> Linkedin
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Önceki veya sonraki konu...