Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.07.10   #12
eftelya_58
eftelya_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 20
Standart Cevap: Uzman çavuş evinde ölü bulundu

Öncelikle Deniz Abi'ye baş sağlığı dileyerek konu içindeki bu tatsız durum için bende düşüncelerimi yazmak istiyorum...

Forum içerisinde herkes aile gibi olmalıdır.İster yönetici ister üye olsun kırıcı sözler sarfetmekten kaçınılmalıdır.Renklerin önemi olmadığını düşünüyor ve herkesinde böyle düşünmesi gerektiğini biliyorum.Ve biz yöneticilerin de herhangi bir tartışmada ya da konuda daha dikkatli konuşmamız,kullanacağımız kelimelerin daha dikkatli seçimine özen göstermemiz gerektiğini de.Görevlerimiz arasında ki en büyük sorumlulukta bu olsa gerek.Site içerisinde ki düzeni,birlik ve beraberliği sağlamak...

Sevgili "Meçhul" arkadaşımızın samimi olarak yazdığı mesajına karşılık Deniz Abimizin verdiği tepkiyi kişisel bir sorunla vermiş olduğunu düşünmek istemiyorum.Her kim olursa olsun,arada her ne sorun olursa olsun,sonuçta acı bir durum var.Konu tartışma yaratılacak bir konu değil...

AmaethoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
k.bakmayın hepinizden özür dileyerek foruma veda etmek zorunda hissetdim.

özellikle deniz abi ben burada kimsenin avukatlığını yapmıyorum
sana ne kadar abi dediysem olgunda benim okadar saygı duyduğum bir kişidir olgun burada haksız olsaydı sana hakaret etmiş olsaydı aynı tepkiyi onada gösterirdim fakat benim burada sana yakıstıramadığm cümlelerle forumda bişeyler yazmanı kınamam benim senin gözünde taraflı ve yalancı bir şahıs olduğumu göstermekteyse benim burada pek işim kalmadığının göstergesidir cünki eğer yalancıyı destekliyorsam yarın bu hatayı başkasındada yapacağım kesindir.

yeni bi forumdu güzeldi pek kimseyi tanıma imkanım olmadı kırdığım olduysa özür dilerim umarımki cokdahga güzel yerlere gelirsiniz

iyi forumlar canlar...

Sevgili AmaethoN;

Forum içerisinde tartışmalarda olur,kavgalarda.Herkes illa ki haketmediği,duymak istemediği kelimeler,sözler duymuştur.Ama bırakıp gitmek olmaz.Kimse kimsenin "sen şu'sun sen bu'sun" demesiyle öyle olmuyor.Arada yanlış anlamalar olsa da bunları konuşabilmek önemlidir.Tabii ki bunu forum içerisinde yansıtmak hoş bir durum değil...

Yine hep beraberiz ve burada hepimizin birbirine ihtiyacı var.Kimse bir yere gitmiyor,nokta,bitti
Sponsor Reklamlar

eftelya_58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır