Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.09.09   #1
omergul
omergul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Sep 2009
Mesajlar: 122
Rep Puani : 10
Standart İzzettin DOĞAN Yalnız Değildir!..


Basına ve Kamuoyuna; İzzettin DOĞAN Yalnız Değildir!..
Vakit Gazetesine Kınama
Sürekli provakatif haberleri ile aydınlarımızı, sanatçılarımızı hedef gösteren Vakit Gazetesi, bu fütursuzca davranışlarına bir yenisini daha eklemiştir..

22.04.2008 tarihinde Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. Sayın İzzettin DOĞAN’ı hedef alan haberi ile birkez daha Aleviler ile karşı karşıya gelen Vakit Gazetesinin bu tür eylemlerinden biran önce vazgeçmeli, Alevi Kurumlarının yöneticilerine ve Aydınlarımıza karşı olan tutumlarını yeninden gözden geçirmelidirler..

Tek amacı, kendi inancını özgürce yaşamak olan Alevi toplumunun önderlerine yapılan bu karalama ve saldırılar tüm Alevi Halkına yapılmış demektir.. Yüzyıllardır baskı ve saldırılar ile susturulmaya çalışılan Aleviler bu tür kişiliksiz saldırıları ciddiye almamış, hümanist yapılarından vazgeçmemişlerdir..

Alevi Kurumlarının değerli yöneticilerini bu şekilde fütursuzca hedef göstermek kimsenin haddi değildir.. Aleviler bu konuda hukuksal mücadelelerini mutlaka vereceklerdir..

Bugün sayın İzzettin DOĞAN için yapılan bu saldırıyı nefretle KINIYORUZ... Ne İzzettin DOĞAN’ı neden diğer Alevi Kurum Başkanlarımızı Vakit Gazetesinin bağnaz ve gerici düşüncesinde boğdurmayacağımızı tüm kamuoyu bilmelidir.
Sayın izzettin DOGAN’ı bu şekilde hedef gösteren zihniyet bilmelidir ki karşılarında bu ülkenin aydın yüzlü Alevi Halkı dikilecektir.
Vakit Gazetesini bu davranışından dolayı kınıyoruz ve İzzettin DOĞAN’ın yalnız olmadığını bilmelerini istiyoruz

Alevi Bektaşi Gençlik Platforumu Piryolu.com -Aleviyiz.org ve Alevileriz Forum


Birlik Çagrısı Haberi

Piryolu/Alhaslı-Aleviyiz.org/Cetocan-Alevileriz.biz/Dervişcemal
Sponsor Reklamlar

omergul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti