Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.07.18   #1
merthan
Avatar mevcut degil.
Yeni Üye
Üye
Üyelik tarihi: Oct 2013
Nereden: ankara
Mesajlar: 5
Rep Puani : 10
Standart Epilasyonda devrim niteliğinde yenilik


Epilasyon konusunda ilk sırada bayanlar olmak üzere sıkıntılar yaşarken, erkeklerinde bakıma daha çok önem vermelerinin ardından artık epilasyon konusunda yeni bir akım yeni bir teknoloji gerekmekte idi. Son zamanlarda epilasyon konusunda adım atmak istedik.

Kişisel bakım konusunda sektörde ilk adımları attığımız gibi epilasyon konusunda da ilk adımı attık. Sizleri artık yepyeni bir teknoloji ile tanıştırıyor ve artık epilasyon konusunda yeni devrimi başlatmış bulunmaktayız.

Araştırmalarınız da buz lazer epilasyon yorumları elbette okumuşsunuzdur. Birçok yerde buz lazer epilasyon yaptıranlar hakkında bilgi edinmişsinizdir. Şimdi sizlere bu yeni devrimi size bizler sunuyoruz.

İlk öncelikle buz lazer epilasyon fiyat konusunda sizlere bilgi vermek isteriz. Buz lazer uygulamasını sizlere yüksek ve aşırı maliyetli bir uygulama gibi gösterebilirler. Hâlbuki bizler sizlere en uygun fiyatlar ile en yüksek verimi alabileceğiniz şekilde hizmet sunmaktayız.

Geçmişte lazer epilasyon seansı alan müşterilerimiz halen bizimle çalışmalarını sürdürmekte. Bu da bizim doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.

Son zamanlarda erkeklerin bakımlarına verdiği önemden dolayı buz lazer epilasyon erkek bireylerinde sorunlarına kesin çözüm olabilmektedir.

Şimdi sizlere en yeni teknoloji olan buz lazer epilasyonun avantajlarından bahsedeceğiz. Buz lazer epilasyon erkek ya da bayanlar da uygulama yapıldığı zaman klasik epilasyon uygulamasına göre %90 daha verim alınmaktadır.

Uygulama esnasında %95 varan acı %0 seviyelerine kadar indirilmiştir. Yapılan bu işlemler ile birlikte daha uzun süre istenmeyen türlerden kurtulurken daha acısız ve ağrısız bir şekilde uygulama yapılırken daha istenmeyen tüylerinizden kısa sürede daha çabuk kurtulabileceksiniz.

Ödeme ve fiyatlar konusunda, sizlere müjde vermek isteriz ve bir de uyarıda bulunmak isteriz. Epilasyon konusunda birçok işletme bu işlemi hem yapabilecek kapasite ve teknoloji de değil, hem de resmi ve hijyenik konulara sahip değildir.

Bu yüzden sahip olmadığı şartlar doğrultusunda sizlerden fahiş fiyatlar talep edebilirler. Hem sağlığınızı riske atmayın hem de paranızı çöpe atmamanızı öneririz.

Sağlığınız ile oynamalarına müsaade etmeyin. Telefon ya da mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de kesin çözümler ile size sunduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Erkekler içinde bakım seansları mevcutmuş;
Sponsor Reklamlar

Eklenen Resim Ön İzlemesi:
Dosya tipi: jpg asli tarcan.jpg (94.3 KB (Kilobyte), 0x kez indirilmiştir)
merthan isimli Üye şimdilik offline konumundadır