Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.12.15   #26
kristal
kristal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 65
Standart Cevap: alevilerin islam a ters olusu

Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir soruda benden. konu dışı ama kusura bakmayın.

günümüz yaşamınamı?eski hurafeler yada.peygamberleremi biyat edip onlar gibimi yaşamalı toplum???

malum günümüzde inançlar hakında bir çok hurafe yalan yanliş .bilgi kirliliği varken

gezegenimiz insanlık bilinç seviyesi olarak okadar karışıkki.kimi insan uzayla alakalı kimi allah adına katliam yapmakta.dünya 4.5 milyar yıl yaşında hala denge sağlamış değil..kendi adıma çıkardığım sonuçlardan biri herkes kendinden sorumlu..sorgulama yeteneğimiz olmadığı sürecede gezegen olarak gelişemeyeceğiz..yinede umudu bilimde görmek lazım.hacı bektaş boşuna ilimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır dememiş..demekki her ne olursa olsun bilimden ayrılmamalı...kuranda bir ayet vardı tartışmakta olduğunuz konular hakkında bir gün hepinizi bir araya getirip gerçekleri açıklayacağız gibi bir cümleydi.(u an hngi sure ayet tam hatırlamıyorum).son zamanlarda bu nasıl olabilir :acaba geçmiş zamanları teknoloji olarak bir ekrana aktarıp izleyebilirmiyiz diye düşünürdüm.rusların yaptığı bir videoda böyle bir şey izledim.yani mümkün böyle bir şey..dinlerle ;geçmişte olan yaşanmış;olaylarla ilgili gerçekleri belkide ancak böyle bir teknolojik bilgiyle öğrenebileceğiz..tabi bu gidişle dünyayı yoketmezsek mümkün olacak
Sponsor Reklamlar

kristal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti