Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.02.14   #11
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Rep Puani : 76
Standart Cevap: KANALİZASYON patladı.!!!

Tüm

Bilal Erdoğanların

dikkatine

geçen günlerde AKP organizasyonlarından birinde açılan “hepimiz Bilal Erdoğanız” pankartı dikkat çekiciydi.

Okuyucu Modunu Aç Okuyucu Modu Kapat Yazıyı Büyüt: 12 14 16 18 20
Geçen günlerde AKP organizasyonlarından birinde açılan “hepimiz Bilal Erdoğanız” pankartı dikkat çekiciydi. Pankart çok eleştirildi. Fakat ben bu pankarta farklı bir açıdan bakmak istiyorum. İnsanlarımız, imar sıkıntıları çeken işadamlarının bir miktar dolar bağışladıkları “hayırsever” bir vakfın yönetim kurulunda olmak istiyor.

Herkes Yasin El Kadı ile arkadaş olmak istiyor. Cengiz İnşaat’ın sahibi gibi özgür basın gönüllüsü olanlar, milletin bir tarafına koymak isteyenler de mutlaka vardır. Cengiz İnşaat’ın sahibinin yerinde olmak isteyenler de haklı. Milletin bir tarafına daha sağlam koydukça daha çok vergi borcu siliniyor.

Siz de telefonu, “Hayırlı cumalar, ne oldu bizim villalar?” sorusuyla açmak istemez miydiniz?

Annesi ile villa planlarını incelerken Sümeyye Erdoğan’ın duyduğu heyecanı kim yaşamak istemez ki?

İnsanlar bu adrenaline yaklaşabilmek için extreme sporlara gönül veriyor. Yamaç paraşütü yapanlar bile Sümeyye Erdoğan’ın villa planlarını incelerken yaşadığı adrenalin seviyesine ulaşamıyor.

Öyle değil mi Latif Amca?

Aile üyelerinden bahsediyoruz diye Recep Tayyip Erdoğan bize kızar mı acaba? Gece su içmeye kalktığımızda koridorda Tayyip Erdoğan hologramı ile karşılaşır mıyız?

Samimi soruyorum, siz de 17 tane evi olan ve bir devlet bankası müdürüne, “Süleyman 2 milyon TL gönder, reklam faturası keserim” diyebilecek sıcakkanlılıkta bir gazete genel yayın yönetmeni olmak istemez miydiniz?

Mahalle arası ganyanlarındaki milyonlarca işsiz gencin, 7 milyon dolarlık yalısı ile dikkat çeken Rasim Ozan Kütahyalı’nın yerinde olmak istediğinden şüphem yok.

Fakat şu var ki; kapitalist üretim ilişkilerinde ne yazık ki sınırlı sayıda insan lüks tüketim ürünlerine sahip olabiliyor. Herkesin Ferrari marka arabası olsaydı, Ferrari bu kadar değerli olmazdı. Öyle değil mi? Kendini Bilal Erdoğan ile özdeşleştiren, empati yeteneği ile öne çıkan yoksullara sesleniyorum: Akbiliniz dolu ise Bilal Erdoğan olmaya devam edin.

Editör : birgün
Sponsor Reklamlar

HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.

ALEVİLİK YOLDUR...