Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.12.13   #4
bilgeyol
bilgeyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BİZİM KABEMİZ İNSANDIR...
Yönetici
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: KERBELA-KOBANİ
Mesajlar: 11.315
Rep Puani : 76
Standart Cevap: KANALİZASYON patladı.!!!


'Bu pisliği

direniş temizler!'


AKP ile Cemaat arasındaki kavga tarafların yolsuzluklarını ortaya çıkardı. Sol kamuoyu ise yaşananları tarafların gerçek yüzlerinin ortaya çıkması olarak yorumluyor


Solun operasyona bakışı
AKP ile Cemaat arasındaki kavga tarafların yolsuzluklarını ortaya çıkardı. Sol kamuoyu ise yaşananları tarafların gerçek yüzlerinin ortaya çıkması olarak yorumluyor
ÖDP: Bu operasyonu kim hangi gerekçeyle yapmış olursa olsun, gerçek olan ortaya dökülen bu yolsuzluklardır. 11 yıldır ülkeyi bu karanlık ve kirli ilişkilerle birlikte yöneten AKP ve Cemaat’in düzeni işte budur. Bu düzen haramzadeler düzenidir. Böyle bir yolsuzluk başka bir ülkede olsa adı geçen hükümet yetkilileri de hükümet de on kez istifa ederdi. Ama Erdoğan aksini iddia etse de ülkeyi bir ‘muz cumhuriyetine’ dönüştürdükleri ortadadır. Belediyelerden TOKİ’ye, her şey denetimden kaçırılmaya çalışılmaktadır. Ancak AKP nasıl kapatmaya çalışırsa çalışsın, halkın emeğini çalan bu haramzadelerin peşini bırakmayacağız.
EMEP: Bu yolsuzlukta en temel nokta AKP-Cemaat çatışmasının ortaya çıkmasıdır. AKP-Cemaat çatışması olmasaydı bu çark devam ederdi. Bu operasyon sonucu normal de cezalandırılmalar beklenilirdi. Hala henüz bu bakanlar istifa etmedi. Bu soruşturma sağlıklı yürütülmüyor.
TKP: AKP’nin tek bir gün daha ülkeyi yönetme ehliyeti yoktur. Hükümet derhal istifa etmelidir. Halk da ortaya çıkacak boşluğu doldurmak için derhal harekete geçmeli, yerelliklerde örgütlenmeli, karmaşık ama umut vaadeden bir döneme hazır olmalıdır.


Editör : BİRGÜN
Sponsor Reklamlar

__________________
Sorgulanmamış hayat yaşamaya değmez.
Sokrates
HAYATIN SESİ’Nİ biz kurduk.
Biz susmadıkça
HAYATIN SESİ’de susmayacak.
Ve biz hiç susmayacağız.

EVRENSEL GAZETESİNİ DESTEKLEYELİM.

DERSİMİ UNUTURSAN MARAŞ,
MARAŞI UNUTURSAN SİVAS,
SİVASI UNUTURSAN GAZİ,
GAZİYİ UNUTURSAN SONUN OLUR.ALEVİLİK YOLDUR...
bilgeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti