Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.09.09   #1
tuncer yilmaz
tuncer yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Rep Puani : 11
Standart +35 veya 00359 Numaralara DiKKAT

Merhaba Arkadaşlar Sizinle Bişey paylaşmak istiyorum telefonuma gelen br cagrıdan rahatsız olmaya başladım

numara 00359893957783 +35 baslayan numaralara dikkat edin

Sürekli aramaya basladı 1 kere caldırıp bırakıyor giderek sinir olmaya basladım numara uluslar arası Eşim farnsada oldugu için önce o numara sandım yada yakın bir ülkeden arandıgını

Bilgisayar Canavarıyızya her türlü seyi aradım denedim aklıma Skype geldi kurdum skypeyi telefonumu aradım bakdımki oda değil bilgisayar üzerinden telefona mesaj gönderilebilecek aranabilecek her türlü zır zop akla gelecek herseyi nedenim bakdım yok

Google Amcada aramaya basladım Numara Bulgaristan' a ait Sonra bir arkadaşıma konuyu acdım oda meraklı arıyalım dedi ii basladık numaraları tek tek cevirmeye telefon caldı hopörlordan dinliyoruz

Türkçesi az olan bir bayan telefonda işe ihtiyacı olduğunu maddi olarak çok sıkışık olduklarından bahsetti.
Yardımcı olmamı istedi.
Çocuk bakabileceğini temizlik yapabileceğini vs..
Bende kendisini tanımadığımı bu konuda yardımcı olmamın çok zor olduğunu söyledim.
Zaman zaman tekrar çağrı attı aynı numara ama ben geri dönüş yapmadım bir daha.
Benden kontur gitmedi çünkü sabit numaradan aramıştım ama bu maili gördükten sonra doğrusu oldukça şaşırdım ve paylaşmayı doğru buldum.^^

Artık yeni bir numara daha başladı.
evet gerçekten yeni bir numara bu.
Bulgaristandan arayıp çağrı bırakıyorlar.
sakın arayıp kimsiniz demeyin.
beni bu sabah aradılar.
1 kere çaldırıp kapattılar. bende neresi 359 bulgaristan numarası çıktı..

(karşı tarafı arayınca kendi ceplerine kontor yukleniyor)

aman dikkat!!!!

Nerde bir gariplik varsa gelir beni bulur Zaten

Cihan Taş
Sponsor Reklamlar

tuncer yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti