Konu: Dikkat!!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.01.13   #5
renk
renk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: istanbul
Rep Puani : 80
Standart Cevap: Dikkat!!!

Yılların deneyimine sahip birçok can'ın yanında yeni üye sayılacak biri olarak belki bize laf düşmez ama ben de şunu söylemek isterim: güzel sözler, anlamlı kelamlar başlıklı konulara herkes birşeyler yazıyor, herkes beğeniyor bu başlıklar dolup taşıyor, herkes aslında doğrunun peşinde ama ne kadar uyguluyoruz! Ben herkesin özeleştri yapması gerektiğini savunuyorum...hepimiz hamız, hatalarımız oluyor, bize yapıldığında incindiğimiz birşeyi başkasına yapmamaya özen göstermeliyiz... Sanal bir ortamda iletişim, anlatmak, anlaşılmak zor oluyor, buna rağmen dostlukar kuruluyor! Bazı şahıslar da ekran arkasından egolarını tatmin için yazıyor ve bu ekrandan bile belli oluyor, insanları aptal yerine koyduklarını sanıyorlar ama yanılıyorlar! Şizofrenik kişiliklerini eyleyecek başka yer bulsunlar kendilerine....
Bir çatımız var altında toplandığımız o da "yolumuz".... Yolumuzu ve forumumuzu korumamız gerek bu da yolcularla beraber-birlik olmaktan geçiyor. En iyi dostlar yolculukta belli olur! Herkese saygılar sevgiler...
Sponsor Reklamlar

renk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti