Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.11.12   #25
ByMunzur
Avatar mevcut degil.
Banned
Banned Users
Üyelik tarihi: Oct 2012
Nereden: Müzik Diyarı
Mesajlar: 1.264
Rep Puani : 31
Standart Cevap: Açlık grevinden ÖLÜM ORUÇLARINA.


Siyaseti sevmiyorum lise yıllarında içersinde bulundum bana yararı ıda oldu zararıda yarayarı insanları daha iyi tanımaya başladım Zararı ise İnsanlar tarafından çok kandırıldım. Konuda ki bir çok yazıyı mesajı okudum ve herkesin haklılık payı var. Hevalın birisi özlüğünü düşüncelerini aktarmış Kürtlük Kimliğini ağır planda tutmuş( Bende Kürdüm) Admin arkdaşımızda kuraları hatırlatmak zorunda kalmış bazı arkadaşlarda bir kelimeyi beğenmediği için ki bunu tarih kabullenmiş geçmişten beri var ve bana göre yanlış olan ve hiç de grek duyulmayan şey olan şikayet butonuna basacağını söylemiş....

Tarih boyunca emperyalist güçler Aleviler Kürtler ve Ermenler gibi bir çok kesime topluma kısacası İnsanlara zulüm sansür Asimilasyon katliam soy kırım vs. bir çok şey yapmış bunu forumdaki yaşı büyük bir çok abim ablam bilir ne yazıkki bunları yaşadık ama nedense bizde bir türlü akıllanmadık hala bir birimize saygı duyamıyoruz düşüncelerine fikirlerine tahammül edemiyoruz ama dilde Eşitlik diyoruz gönülden değil bunun nedeni ise bana göre Zalimlerin verdiği zulümden dolayı artık yanı başımızdaki dostumuzdan bile korkar durumdayız...Açlık gırevleri vicdani ve insani olarak benimde hiç istemediğim hatta bir an önce son bulmasını istediğim bir şeydir.Ahmet Kayanın bir sözü vardır bilirsiniz Demişki Ahmet Amca '' İNSAN ÖLÜYE SEVİNİR Mİ?'' Evet ben sevinmiyorum kim olursa olsun Dağdaki Gerillada olsa Asker de olsa sokakdaki Rüşvetçi Polis de olsa Namuslu bakkalda olsa Namussuz manav da insan ölümüne sevinmiyorum. Toprakdan geldik toprağa gideceğiz Eyvallah ama İNSAN İNSANI ÖLDÜRMESİNE istinaden söylüyorum bunu ... Gerici dediğimiz yobaz dediğimiz insanlara bakıyorumda bizim onlardan farkımız ne diye düşünüyorum evet Sünniyim ama alevilern yanındayım inancım olarak kendimi o çizgide hissediyorum ama özümü de inkar edemem nereden geldiğimi Aleviler de benim gözümde benim gibi İNSAN dır az önce yazdığım gibi Zalimin zulümünden dolayı yanımdaki dostuma düşman gözüyle bakamam o dostum ise dostumdur ondan korkmam eğer gerçekten dost ise.
Türkler de araplar da Ermeniler de süryaniler de Kürtler de korkmasın düşman gözüyle bakmasınlar bir birlerine aradaki Lanet olası yerin dibine girmesi gerekenlere Bizim deyimimz ile Lanet okuyorum.. Lanet olsun Bu Yezitlere...Lanet olsun Bu Yezitlere Lanet Olsun Bu Yezitlere... Arkadaşlar Hak Muhammed Ali mürvetine ne olur bari biz gerciler yobazlar gibi bize uygulanan bu politikayı ayrımı gayrımı ön yargıyı bir birimize yapmayalım ne olur bari biz birbirimize kenetlenelim siyaset yapacaksak bile bari yerinde yapalım burası siyaset meydanı değil Siyaset için zaten yer açılmış orada kurallar çerçevesinde siyasetimizide yapalım ama karşılıklı saydıda duyalım bir birimize fikirlerimize örnek Ben Atatürkçü değilim Atatürküde sevmiyorum neden derseniz kendimce haklı olduğum gerekçeler var ama burada Atatürk hayranı olan dostlar var onları yadırgayamam küçümseyemem herkes kendince doğru bulduğunu mantığıyla sorgular ve onu doğru Kabul eder ben ona saygı duyarım karşım dakinin de bana saygı duymasını isterim eğer duymuyorsa oda onun kişiliğidir.
Lütfen Birlik Beraberlik içinde olalım....
Sponsor Reklamlar


Konu ByMunzur tarafından (05.11.12 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.
ByMunzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti