Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.08.12   #15
dAbBe
dAbBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Üyelik tarihi: Jul 2012
Nereden: Oradan
Mesajlar: 2.175
Rep Puani : 32
Standart Cevap: Aleviler Neden Namaz Kılmaz


O senin hadis dediklerine, biz sonradan uydurulmus palavralar diyoruz. 10 tane güvenilir hadis yazabilirmis. Hz.Muhammedin yanindamiydin onlari söylerken.


ilk Minareli cami Muaviye zamanında Mısır valisi olan Müslime tarafından yapılmıştır ve bu camilerde Hz.Ali ve Ehli Beyte lanet okunmaktadir.

Tevbe 107: Bir de şunlar var: Tutup bir mescit yapmışlardır: Zarar vermek için, nankörlük/gerçeği örtmek için, inananları fırkalara bölmek için, daha önceden Allah ve resulüyle savaşmış kişiye gözetleme yeri kurmak için. "İyilik ve güzellikten başka bir şey istemiş değiliz!" diye gerile gerile yemin de edecekler. Allah şahittir ki, onlar kesinlikle yalancıdırlar.

Peygambere göre yeryüzü, Kuran´a göre de Allah´in adinin anildigi her yer ibadet hanedir.

Sizler Hak Muhammed Ali, Allah Allah nidalarinin yükseldigi Cem evlerini ibadet hane olarak görmeyerek, Allahin da, peygamberinin de sözlerine ne kadar riayet ettiginizi gösteriyor, bizlerden caldiginiz vergilerle yaptiginiz camilerin, din adamlarina ödediginiz maasin, halka acik iftar yemeklerinin haram oldugunu bile bile tikinmaya devam ediyorsunuz.

Iste sizin müslümanliginiz.
Sponsor Reklamlar

dAbBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti