Konu: sorum var
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.11.11   #10
kemal kemal
Yeni Üye
Üye
Nereden: ukraynada yasiyorum
Rep Puani : 10
Standart Cevap: sorum var

insanlar turkiyede doyuma ulasmistir, yani o doyum ve onun verdigi rahatligi kimse bozmak istemez, eski gecekondu mahallelerinden simdi toki ve diger sirketlerin yaptigi dev sitelerde yasamaktadirlar,
milyonlarca insanda zaten zaten parca parca evlerine tasinmaktadirlar, yani kimse bu saatten sonra kalkipta devrimin pesine kosmaz bana inanin,
bu sartlar altinda halen devrim dusunenleri garipsiyorum acikcasi.
pkk denen teror orgutu de kurt halkinin haklarini savunarak yola cikmisti sozde durum bundan ibaretti ama zaman gosterdiki kurtlere en buyuk kotulugu pkk denen bolucu orgut yapti, sadece onlara degil ulkede yasayan herkese buyuk zararlar verdiler, ya bu ulkenin yetistirdigi evlatlari oldurduler, yada devletin teroru bitirmek icin harcadigi milyarlarca dolarin baska yatirimlara kullanilmasini engellediler.
teror belasi olmasaydi zaten o paralarla dogu ve guneydogu asyanin parisi olurdu ve bugun aranmak istenen haklar zaten kendiliginden gelirdi.
bugun devrimi isteyen asiri sol gruplar-pkk ve devlet icindeki devlet kurt ve turk halkina en buyuk kotulugu yapmislardir zaten kimse kimsenin gozunu boyamasin.
birakin gencleri devri ayagina olume gondermeyi, birakin cocuklar okusunlar doktor olsunlar, asker olsunlar, polis olsunlar ulkeye hayirli hizmet vererek bu ulkeyi ayaga kaldirsinlar
Sponsor Reklamlar

kemal kemal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti