Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.08.11   #1
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Müslümanlar Avrupada Solcu Türkiyede ise radikal islamci oluyolar

Uzun zamandir, gözlemliyorum avrupda radikal dinciler, nurcular fatullahcilar en kral solcular, Her firsatta cami yaptirma kampanyalari duzenliyolar kuran kurslari ve arapca egitim dersleri verilmesini talep ediyolar..

esitlikten Özgurlukden ve toplumsal kulturel etkinliklerin yapabilmek adina bulunduklari ulkelerin belediyesinden izin alabilmek icin 40 takta atiyolar

insan sunu demeden edemiyor bu ne nane bune sirke etme bulma dünyasi..

elin avrupalisda salak degilya sen kendi ülkende cesitli inaclara ve irklara sahip olan insanlara bunu veriyormusunki bizde sana verelim gibisinden sutluyolar

hele heleki isvicrede yeni yürürlüge giren kanuna göre yabanci bir vatandas suc islemesi durumunda ailesi ile birlikte direk sinirdisi edilebilmesi icin halk oy verdi ve kazandilar...

Bir alevi olarak saskinlikla baka kaliyorum avrupada solcu olan bu kardeslerimiz nedense turkiyede sagcilar.. Alevilerin zorunlu din dersi kaldirilmasina ve alevi ibadethanelerini gormezden gelen bu kardeslerimiz nasil islerine geldiginde özgurluk ve insan haklarindan bahsediyolar anlayamiyorum...

Bu anlamda sizin düsünceleriniz nelerdir canlar...

saygilarimla Alevi,
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti