Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.06.11   #1
pirdesur
pirdesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üye
Üyelik tarihi: Jun 2011
Mesajlar: 56
Rep Puani : 20
Post Sn Başbakanımız ve Alevilik


Forum gereği daha karmaşık felsefik konulara değinmek gerekiyor aslında.
Biz daha göze hitap eden durumlar hakkında yorum yapalım en azından okuyan arkadaşlarımız yazdıklarımızın kulaktan dolma olmadığını ve seyredilebilir olduğunu bilirler. İster takdir eder ister ise dışlarlar ama gerçekler acıdır.
Acı olan aslında Biber değil. Biber fidesine su verip onu yetiştirendir.


TRABZON MİTİNGİ..... ve Sn Recep Tayyip ERDOĞAN klasiği

Sitemizde bu konular hakkında konuştuk. Ama ben tatmin olmadım arkadaşlar kusura bakmayın. Bizler farklı konularda zaman tüketiyoruz Onlar ise tarih boyunca yaptıkları gibi bizi karalamaya devam ediyor.
Sn Kemal KILIÇDAROĞLU ister beğenelim ister beğenmiyelim Alevi bir ailenin çocuğudur. Hemde Kürt kökenli olduğu bilinmektedir.
Amacım irdelemek yada kötülemek değil sadece konunun ana fikrini azda olsa belirtmekti. Oyum tabiki Sn.KILIÇDAROĞLU olduğu için CHP ye verilmiştir.

Sn.Kemal KILIÇDAROĞLU siyasi maratona alışkın olmadığından konuşmalarında küçücük hatalar yaptı. Sn ERDOĞAN ise bu konuşmaları tamda herşey yoluna girerken öyle bir kullandıki evlere şenlik. Sn ERDOĞAN konuşacağı yeride biliyor elbetteki. Biraz sonra anlatacağım konuşmayı HAKKARİ de DİYARBAKIR da hatta ve hatta MALATYA da SİVAS ta bile yapamaz. Müthiş zekası hiçbir zaman alt edilemez bir Karakter.

Trabzon da Sn KILIÇDAROĞLU Alevi .......... ama Alevilik nedir BİLMİYOR....
diyor. Ve.. arkasından kocaman bir gürültü....

YUHHH......

Sen daha ne olduğunu bilmiyorsun diyor........

YUHHH.....

Alevi olduğunun altını çiziyor ve yuhlatıyor.
Bu neye benziyor biliyormusunuz. Fenerbahçeli Emre'nin Şu an iyi top oynadığı için sevilmesi. Tarih hesap soran ender bir kavramdır.
Seninde jübile zamanın geldimi O aslında Galatasaraylı diyecekler Sn ERDOĞAN.

Alevi Toplumunu ne kadar hor görürsen gör. Bizim derdimiz seninle Değil. Sizin Yetiştiğiniz bahçede değil. Size su verenlerle. ALLAH Büyüktür. Adaleti Keskin ve Hakikat dolu bir kılıçtır. Alevilerden değil ALLAH'tan kork. Hesabını O soracak.
Sponsor Reklamlar

pirdesur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti