Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.05.11   #27
Alevi
Alevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıbrısl�
Kurucu
Nereden: Schweiz(isvicre)
Rep Puani : 199
Standart Cevap: Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

Anlasildigi uzere Bir yanlis anlasilma var. Birde radyoda insanlarin konusma uslubu foruma nazaran biraz daha itici..
Radyodaki Sunucu arkadaslarin biraz forum uyeleri ile diyalog icinde olmasi gerektigini dusunuyorum, mesela forumda konulara cevap yazarak tartisarak, kimse kimseyi gormuyor tanimiyor tartisarak birbirimizi taniyoruz..

30 Yasindayim 14 yildir bu web siteleri ile ograsiyorum.. 300 uzerinde web sitesi kurdum, Butun webmaster arkadaslarim beni bilirler piryoluna gozum gibi baktigimi. Alevi sitesi oldugu icin herkese ayni seviyede yaklasiyorum, cunku biz bir aileyiz oyle sine bir site olsa aman be senlemi ograsicam banla gitsin derim ama olmuyor biz basit bir site degiliz internetteki en iyi alevi sitesi biziz.. Bize yakisani yapmaliyiz...

Kendi insiyatifimi Kullanarak radyo sayfasina girisleri sinirlandiriyorum.. Gelisi guzel herkes giremiyecek, Foruma uye olabilenler radyoya ulasabilecekler..

Foruma giris yapana Radyo sayfasi acilacak, Bundan sonra guset nikli herkes sohbete dahil olucaktir.. zaten guset olan kisi forumda uye olan kisidir...

Forumda Banlanan Yasaklanan radyoya ulasamiyacak..

Konu tarafimca Kitlenmistir....
Sponsor Reklamlar

Alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır