Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.05.11   #26
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

CANLAR ANNEM SÖYLÜYOR BEN YAZIYORUM BURDA =

Değerli dost can ben daha önce senin nereli olduğunu yeminle söylüyorum bilmiyordum ve sen o arada tülay taokat havası çalınca sen Tokatın bir yerini sordun ve tülay o arada ben tokatı bilmiyorum dedi ve sen nasıl tokatlısın daha tokatı tanımıyorsun birde tokatlıyım diyorsun dedin ve senin bu eleştirmenden dolayı biz sana kızdık mı ? Hayır değil ve Tokatı tanımıyorsun nasıl tokatlısın diyince ben seni tokatlı sandım ve o arada sana dost can sen nerelisin diye sordum sen elazığlıyım dedin ve ben sana sadece bikere hımm memnun oldum dedim yani tamam demek istedim ve artı birtek senin nickin değil dost olarak başka bir radyoda dost-35 var dediğimiz güm güm radyoda işçi dost var ben bu iki kişiyi dost nikiyle hatırladığım için acaba başka bir radyoda karşılaştıkmı ya da başka bir radyoya geldinizmi bana bu nick yabancı gelmedi diye öyle bi samimiyetle sordum sormak hatamı karıştırmak hatamı veya benzetmek nicki ve kasıtlı ve imalı sormadım sen böylemisin onlarla bi alakan varmı diye sormadım ve sormamda beni alakadar etmez kimsenin ...li olması yada olmaması ben sana sen ...limisin diye sordummu ya da imada bulundummu biz türk kürt ayırmıyoruz hepimiz bir canız hepimiz bir bütünüz alevi olduktan sonra ben öyle bir imada bulunsam seni onlara benzetsem direk sorardım hatta sen orda tam yerine düşmüşsünüz dediğinde ben senin onlardan olmadığını zaten o anda anladım olsan bile beni alakadar etmez herkesin kendi görüşü ordaki insanların bazılarıyla konuşmuşluğumuz var hatta benim kızım onların yedek radyosunun sitesini kizim kurdu samimi konuşmamız ordan onlarla onların apo'cu olması beni hiç alakadar etmiyor ama benim sana kırıldığım nokta şu dün sen diyorsun ki ukalaca beni sorguya çektiler diyorsun ve bana özelden yazmayı beceremiyorum diyorsun ama girmediğin radyo yok dedin bunu ne demeye getirdin sen ve artovalı kişi ben filan kişiyim diye beni aldattı demişsin başkasının adın kullanarak demişin ben kimin adını kullandım ben kimin yerine kendimi koydumda sen böyle dedin hangi hakla bana iftira atıyorsun çok sevdiğim bir insan bana soğuk davrandı benim adımımı kullandın orda dedi halbuki onun adı hiç geçmedi ve kimsenin adınıda kullanmadım konuşurken ve yazarken yazılarınıza biraz daha dikkat etmeliydiniz ben hiç bir şey üzerine yalan yere yemin etmezken bu dünya da çocuklarımdan önemli hiç bir şey olamaz yeri gelir babasından bile önce tutarım dünya bi tarafa benim çocuklaRım bi tarafa senden defalarca özür diledim yanlış anladın diye üzüldüm ama ben o özürümü de geri alıyorum ettiğim yeminlerimide geri alıyorum seni allaha havale ediyorum sana çok kırıldım sen beni onlarla karıştırdın 123 ün sana sorduğu soruları ben görmedim bile ben bir yeri yazarken diğer yazılanlara bakmıyorum o arada atlamış ben görmemişim onların hırsını bnden çıkarmaya hakkın yoktu onlar özelden yazıştılar ikisi dj lik yapmış ikiside onlara yapılan haksızlığı dertleşmişler onlar bile beni ilgilendirmiyor ben seni tokatlı sandımda sordum birde dost nikini dost-35 ve birde işçi dostla karıştırdım daha önce o radyoya hiç geldinmi dedim hatta orda yanlış anlama demiştim hatırlarsan şimdi senin bana özür borcun var dost can beni üzdüğünden dolayı ve bana terbiyesiz kelimesi kullandın artı iftira ettin başkasının adını asla kullanmam ettiğin ifitiradan dolayı ve hakaretten dolayı benim hakkımı allah senden sorsun ben gene yeminle söylüyorum üstüne basa basa ben sana imalı bişi sormadım ve sormamda . sen tokatı sorunca bende seni tokatlı sandımda sordum daha önce ben senin nereli olduğunu bilmiyordum dün öğrendim memnum oldum dedim sadece bi daha sorarsam sana nerelisin diye nereli olduğumu bile bile tekrar sordu diye bilirsin ozaman haklı görürüm seni ama ben daha yeni öğrendim senin nereli olduğunu

Ben kimin adını kullandım size bn buyum dedim sizi nasıl aldatmışım kim bu kişi bana söylermisiniz benim bilmediğim ve adını karıştırmadığım kişiyi söylede bende biliyim ve tanıyım lütfen bu cevabı bekliyorum
Sponsor Reklamlar

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME

Konu turhallı tarafından (14.05.11 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır