Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.05.11   #22
turhallı
Yeni Üye
Üye
Nereden: türkiye
Rep Puani : 10
Standart Cevap: Radyo Yayınından Şikayetçiyim.

aSi_YaReN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Can,söylediklerin dogrudur.Aksini iddaa eden yok.
Hani olayda yanlış tavır sergilemişsiniz ve haksız durumda oldugunuzunda farkındasınız.Bu durumda dost canda kırıcı olmus ama bunun asıl sebebiyeti sizin tutumunuzdan kaynaklanmıs.Kimse kimseyi kırmak istemezdi eminim.Radyoda defalarca bulundugum için,o ortamı hep birlikte yasadık.

bence siz kırgınlıgınızı hatanızla bölüştürün ve dost canın bu olumlu yönune anlayısı bakımından bir teşekkürde edin ve güzellikler bizim olsun...

hepimiz canız,cananız..aleviyiz!!! yolumuzda küslük olmaz,gönul koymak olmaz..yeter ki çok buyuk hatalar yapmayalım.

burda hepimiz birbirimizi az da olsa tanıyoruz.Kimsenin kıskırtmasına,bizi bölmelerine izin vermeyelim.Destegimizle yolumuza devam...

can tamam doğru birbirimize gönül koymak olmaz öfkesini toparlamış da neden farklı boyutlara neden taşıyor sorabilirmiyim annem başka kişinin adını neden kullansın iyice okursan görürsün başkalarının adını kullanıyormuş annem bu büyük bi iftira ha bu arada nerelisin demek imada bulunmaksa şayet kimse kimseye sormasın nerelisin diye. arkadaşım neden kovulduğunu söyleyince kılıç kaşlımda ordan ayrıldığını söyledi kendi aralarında konuşurken annemde o sırada dost cana sordu nerelisin diye o bana sen nasıl tokatı bilmezsin nasıl tokatlısın felan diyince onuda tokatlı sandıda dedi ben hiç bir soru sormadım dost cana ve yanlış bir zamanda sorulmuştur onu bende kabul ediyorum

Dost can demişki ben bir eğitimciyim kimin nasıl konuştuğunu anlarım kimse kimsenin netten nasıl konuştuğunu anlayamaz kuru bi yazıdan nasıl anlaşılır onu anlamış değilim

Herkesten özür diliyorum verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı ve huzursuzluktan dolayı hoşça kalın dostça kalın TEKRARDAN ÖZÜR DİLİYORUM
Sponsor Reklamlar

BİRİ SANA SIRTINI DÖNERSE ÜZÜLME DOSTUNLA DÜŞMANINI AYIRT ETMİŞ OLURSUN

ELİNE BELİNE SAHİP OL

İNCİNSENDE İNCİTME
turhallı isimli Üye şimdilik offline konumundadır