Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.03.11   #4
cangibi62
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: gurbetten
Rep Puani : 30
Standart Cevap: Facebooktaki Sahte Hesap Yüzünden İntahar Etti

Pir Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte teknolojinin insanlara vediği hasar, ne yuvalar yıkıyor

can haklisin diyemiyorum...cünkü

1.insanlar kendi tercihlerinin sonuna katlanmak zorunda kalir

2.tv tel net vb her teknoloji araci ne icin hangi amacla kullanilir?? bu pencereden bakiyorum olaylara

3.tv tel net i belirli "sapikca" dürtülerin kurbani olan birey elbette sonu piskl hastasi olur

4.face üyesi degilim ama sunu sürekli dile getirdim arkadaslar face msn her ne ise

a) kendi ve aile resimlerinizi koyamayin ( sizler degil fakat hasta ruhlu beyin sahipleri bunlari cok farkli zararli kulvarlarda kullanabilirler)

b.tedbirli olun sizinle herkes iletisim kurmamamli sadece kendi ekledikleriniz size ulasilmali

c).sürekli iletisimi nete aramayin, asosyal varlik olmak hayal dunyasinda yasarsiniz...cunku neteki iliskiler ( ADINa ne derseniz deyin)net acik keskin olamaz..birinin gözlerine bakarak konusmak baskadir..karsinizda sapik ruhlu ama agzi guzel laf yapan biri olabilir.

sakin yargiliyor sanmayin asla....ben ailemi ve cevremi sadece temkinli olmalarini ve sanal aleminin hayali arkadas iliskilerinden uzak durmalarini öneriyorum.

bu genc kizin haberini okudum ve anlasilan piskl olarak oldukca duygusal ve hassas kisilige sahip...mis...insallah sagligina kavusur..
Sponsor Reklamlar

Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye...
Günlük menfaatler için onurunu terketmeye...
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat.........
cangibi62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti