Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.03.11   #3
Pir Mehmet
Co-Admin
Kurucu
Nereden: Şiran
Rep Puani : 54
Standart Cevap: Alevilere yağ çeken Başbakan'ın aleviler hakkında aşağılayıcı sözler

Recep Tayyipin Çorum mitingindeki önemli bir detay !
Başbakanın Çorum mitingini dinleyen oldu mu bilmiyorum. Mitingi özel olarak TV'de canlı olarak izledim, kanım dondu, sinirlendim doğal olarak

Recep Bey diyor ki ; ''Millet olarak Çorum'la, Çorum'un yiğitliğiyle,
mertliğiyle, gözü pekliğiyle her zaman gurur duyduk, nasıl ki Çorum bu
topraklardan yetişmiş Akşemsettin Hazretleriyle, Ebusuud Efendi'yle,
Koyunbaba'yla, İskilipli Atıf Hoca'yla gurur duyuyorsa, bizler de Çorum'la gurur
duyuyoruz. Biz sizlerle gurur duyuyoruz.''

Çorum Çetin Özek'le, İbrahim Kaypakkaya'yla, Aşık Gülabi'yle mi gurur duyamıyacak da gidiyor bu ________lerle gurur duyuyor be Tayyip, tabii kendileriyle bir farkı olmadığı için...

Bu ________lerden ilk başta Ebu Suud Efendi'yi tanıtayım

Yavuz Sultan Selim'in Şeyhül İslam'ı. Alevilerin, canları, malları, namusları size helaldir diye fetva veren ________. Hakkı kullanarak dediği: ''Her şekilde Alevileri katletmek sevaptır'' ve her türlü bir Alevinin elinden kesilen et mundardır, elimize geçirdiiniz alevi kadınlarını ne yapalım diye soranlara ''BELİNİZE KUVVET'' ve eti yerseniz cehhennemde cayır cayır yanarsınız diyen yavşak.(Aslında kendisi cayır cayır yanmıştır cehennemde) Kısacası Çaldıran ve öbür Alevi katliamlarının en büyük azmetiricisi.

Akşemsettin katil Osmanlı padişahlarının hocasıdır.

İskilipli Atıf Hoca ise cumhuriyet döneminde yeni kurulacak Cumhuriyete karşı çıkan dinci zihniyetin önde gelenlerindendir.

İşte Aleviler hakkında böyle sözler söyleyen bir Başbakan'ın yaptığı Alevi açılımından bize ne hayır gelecek...

Saygılar...
Sponsor Reklamlar

Pir Mehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti