Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları

Alevi, Alevilik, bektaşi, PirYolu Forum ,kızılbaş, Alevi Haber, Alevi Forumları (http://www.piryolu.com/forum/index.php)
-   12 İmam Yas Orucu (http://www.piryolu.com/forum/12-imam-yas-orucu.html)
-   -   Yardim Acill (http://www.piryolu.com/forum/12-imam-yas-orucu/8104-yardim-acill.html)

kâinatınaynası 08.07.17 23:03

Yardim Acill
 
Canlar,on iki imam orucunu tutarim her zaman.bu senede tutacagim .ilk defa bisey ohrendim.bilen varsa lutfen yardimci olsun,ancak ya dede bilir varsa bir dedeye sorun .benim bir eski komsu da alevi.o da bu otucu tutmus bi kez sma ve tuttugunun son gununun gecesinde bir dua etmis.bu duayi icten dilersen ki olmasi sana samimiyetine baiymis.sevdigin bir zaatin yuzunu 5 saniye goruyor.gormus denemis olmus.orucun bitiminde elinde tas suyla sya bakarak okunan ve zaatin ismi geciren bi duaymis.peygamberimiz haric istedigimiz herkesi gorebilyomusuz.bunu deneyen hrkste olmus hatta bu.duayi bana vermediler.bu duayi bilen birisi varmi?


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:51.

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Sitemize katılmak için alevi olmanız şart değildir kapımız herkese açıktır ve herkes fikir ve düşüncelerini özgürce konuşabilir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 PL2