Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.10.10   #1
DevrimChe
DevrimChe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üye
Nereden: Australia
Rep Puani : 10
Standart Uğur Dündar’dan 'Erbil' Yorumu!

Uğur Dündar, Mehmet Ali Erbil'in Alevilere yönelik sözleriyle ilgili bir açıklama yaptı. Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek programında, Alevileri kızdıran malum sözlerinin ardından Star Tv programı yayından kaldırdı. Bu konuya farklı kesimler tarafından değişik yorumlar yapıldı. Yorum yapan isimlerden biri de Star Haber Grup Başkanı Uğur Dündar'dı. Dündar ana haber bülteninde Alevi vatandaşların üzüntülerini paylaştığını belirtti.

İşte Dündar'ın Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programıyla ilgili sözleri:

Çarkıfelek'te Mehmet Ali Erbil asla söylenmemesi gereken bazı sözler canlı yayında sarf etti. Mehmet Ali Erbil'in içtenlikle büyük üzüntü duyduğunu söylemesine ve Alevi vatandaşlarımızdan hatta tüm Türkiye'den tekrar tekrar özür dilemesine rağmen Star Tv yönetimi Çarkıfelek programını yayından kaldırdı.

Buradan Alevi vatandaşlarımıza, Türkiyemiz'in mozağini oluşturan o güzel insanlara bir kez daha sesleniyoruz üzüntünüz hepimizin üzüntüsüdür. Sizi çok seviyoruz saygı ve sevgiyle selamlıyoruz.."
Sponsor Reklamlar

...

Dedim hoca niçin namaz kılarsın?

Dedi günahlardan arınıyorum..
Dedim namaz kılmak Hiç fayda etmez!
Dedi kılar gibi görünüyorum..
Dedim ya gerçekleri görüyor musun?
Dedi düşünmeye eriniyorum..
Dedim ya cennete nasıl girilir?
Dedi cehennemde aranıyorum...

...

DevrimChe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alinti